Keresés

Részletes keresés

bergli Creative Commons License 2011-05-22 20:17:49 287

Nincs,ennek pont az a lényege hogy melegiti a nap.Neked viszont füteni kell mivel földalatt van,igy szigetelni is érdemes.Szerintem.De teis segitségül hivhatod a nap erejét ha rásegit a vizmelegitésre.

A hozzászólás:
satya4 Creative Commons License 2011-05-22 20:00:18 286

A vastartály nincs leszigetelve?Én a régi emésztőt gondoltam átalakítani, csak azon filozom hogy szigeteljem vagy csak toljam bele az anyagot beton gödörbe?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!