|
|
|
|
 |
Törölt nick
2011-05-22 13:38:23
|
1065
|
A Börzsönyben a pettyes göte lárvák pocsolyákban, dagonyákban; a szalamandra lárvák patakokban élnek. Nagyrészt, mert szalamandra lárvát láttam már pocsolyában, de pettyes gőte lárvát még nem láttam hideg hegyi patakban.
Budaiban hogy van ez? |
|
A hozzászólás:
 |
ivaan
2011-05-22 09:51:31
|
1064
|
Merre van az erre egyébként?
Nálunk pettyes göték élnek a budai hegyekben, de ez ehet hogy szalamandra lesz .
|
|
Előzmény:
 |
troger242
2011-05-17 20:16:01
|
1059
|
Üdv Mindenkinek!
Megtudná valaki mondani,hogy ezek itt mik?Patakban élnek,ennyit tudok róluk. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|