|
|
|
|
 |
Geronimo cáratyuska
2011-05-26 15:25:02
|
150
|
Ideje, hogy számot vess cselekedeteiddel, bűneiddel, leltárt készíts életed dolgairól, és tán megtalálod a választ mért büntet a sors nyestekkel. |
|
A hozzászólás:
 |
escobar8304
2011-05-20 13:23:51
|
147
|
"Kárt nem okoznak." Az autómon 3 elemet kellett újra fényezni mert szétkaparták a festéket. 50.000Ft, egy garnitúra gyújtás kábel 16.000Ft, az első fék csövei, ami csak pár ezer, de han em veszem észre az autó alatt a kifolyt folyadékot, lehet magamat is összetöröm, ne adj isten valaki mást. Az egész házat újra kellett szigetelni mert, szétszedtek mindent a tető alatt, ez közel egy milla volt, és azt még nem is számolom, hogy hányszor mentem úgy melóba, hogy tiszta kóma voltam, mert a dögök egész éjjel partyztak. Amúgy tényleg aranyos állatok!!! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|