Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
dn_bacsi Creative Commons License 2011-05-18 22:15:34 315

Többször olvastam már, de most mégis jól esett mosolyogni rajta :)

Mint az egész topic-on. Belassult ugyan, de nagyon jó sztorik vannak benne.

(És én is igencsak lassú vagyok, januári hozzászólásra válaszolok májusban...)

Előzmény:
rollex Creative Commons License 2011-01-29 21:21:12 117

...morzsák.......

 

 

- samesz a sötétkamrában kitölti 9x12-es kazettákat, majd jön ki, és idegességet eröltetve magára azt mondja a fotósnak: baj van, fényt kapott a film. Ne bassz, valaki rádnyitotta az    ajtót? Nem, csak gondoltam amikor ráexponáltál, akkor fényt is kapott.

 

- ahol fény van ott árnyék is van" /N. Géza/

 

- szar idö van, nagy a kihuzat*/M. Zoli/

 

- vakualjak** meg, ha nem igaz /M. Zoli/

 

- olyan sötét volt, hogy 5,6-al negyedóra lett volna az expó

 

- olyan lassú volt az eladó, hogy, ha 1 másodpercet exponáltam volna rá, abba sem mozdul volna bele

 

 

 

* kihuzat, a harmonikás gépeknél bizonyos leképzési arány okán megnövekvő kihuzat növekedés

** vakualj: F 800 vakuk alul lévő, levehető, cserélhető akkumulátorának "helyi elnevezése"

 

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!