Keresés

Részletes keresés

ivaan Creative Commons License 2011-05-22 09:51:31 1064

Merre van az erre egyébként?

Nálunk pettyes göték élnek a budai hegyekben, de ez ehet hogy szalamandra lesz .

 

Törölt nick Creative Commons License 2011-05-19 10:36:01 1060

Foltos szalamdra. Ilyen lesz. 

A hozzászólás:
troger242 Creative Commons License 2011-05-17 20:16:01 1059

Üdv Mindenkinek!

Megtudná valaki mondani,hogy ezek itt mik?Patakban élnek,ennyit tudok róluk.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!