Keresés

Részletes keresés

nunatak Creative Commons License 2011-05-17 23:32:03 257

Köszi a választ mindkettőtöknek, sokat segített!

 

Üdv.

A hozzászólás:
DIE_ROBOTER Creative Commons License 2011-05-17 19:34:26 255

Az említett célra, főleg ha a géped nagyobb felbontású APS-C és ezt szeretnéd kihasználni, kizárólag a 4L IS-t ajánlom. Mindkét kép közgyűrűs:

 

http://trueman.uw.hu/store/gy2011/gy2011_2.jpg

 

http://trueman.uw.hu/store/gy2011/gy2011_3.jpg

Előzmény:
nunatak Creative Commons License 2011-05-17 16:56:48 253

Sziasztok,

 

egy kis segítségre lenne szükségem. Most tervezek venni egy L-es zoom objektívet a 30d-mhez, és vacillálok a 70-200/4L IS és a 70-200/2,8L között.  Árban feljebb nem mennék. Főként a természetben használnám, lepkék, szitakötők, egyéb rovarok fotózásához, és esetleges szükségmegoldásként, közgyűrűvel növényekhez. Esetleg később full framere is váltanék, és az objektívet ahhoz a géphez is akarom használni. Mit javasoltok, melyiket érdemesebb megvenni?

 

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!