|
|
|
|
 |
nunatak
2011-05-17 23:32:03
|
257
|
Köszi a választ mindkettőtöknek, sokat segített!
Üdv. |
|
A hozzászólás:
Előzmény:
 |
nunatak
2011-05-17 16:56:48
|
253
|
Sziasztok,
egy kis segítségre lenne szükségem. Most tervezek venni egy L-es zoom objektívet a 30d-mhez, és vacillálok a 70-200/4L IS és a 70-200/2,8L között. Árban feljebb nem mennék. Főként a természetben használnám, lepkék, szitakötők, egyéb rovarok fotózásához, és esetleges szükségmegoldásként, közgyűrűvel növényekhez. Esetleg később full framere is váltanék, és az objektívet ahhoz a géphez is akarom használni. Mit javasoltok, melyiket érdemesebb megvenni?
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|