Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
ZolaTeso Creative Commons License 2011-05-16 16:04:50 2693

Helo.

 

Szerintem próbáld ki, az a biztos. Simán jónak kell lennie, lehet, hogy csak az én 720as szűrőmet nem szerette, mivel 850essel meg 950essel nem volt gondom.

 

720assal ilyen pl: http://zola.2600.hu/Dezinfralized_10D/ az első kép persze nem a 17-40-nel készült :) A negyediken meg lens flare van... De csak a 720assal vannak ilyen furcsa színtévesztéseim, szóval lehet, hogy a szűrőm szutuyok... Bár az is igaz, hogy amig benne volt a hotmirror, addig jobban muzsikált... Szóval nem húznám le a 17-40et, szerintem ki kell próbálni. Ja, 8as rekeszen fotóztam vele általában, ha számít... És persze, az utómunka is számít sokat, én azzal annyira nem is foglalkoztam, mert a a FF képeket sokkal jobban szeretem, bevallom :)

 

 

 

 

Előzmény:
NINhun Creative Commons License 2011-05-16 15:04:00 2692

Hello!

 

 

Pont a 17-40 F4 L obit néztem ki következőnek. Viszont ha azon is jelentkezik a hotspot akkor bukó.

Nem tudom segít-e valakinek ha EF 50 mm F1.8 II obit használ nekem 4 ;  4,5 rekesznél jelentkezik legkevésbé a hotspot. Mondjuk verőfényes napsütésben így is iso 100 – 200 között minimum 10 sec a zárseb.

 

Bár utómunkával minden javítható azért 1-2 trükköt be kell dobni hogy jól nézzen ki a végeredmény!

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!