Keresés

Részletes keresés

Nesty Creative Commons License 2011-05-13 13:52:17 227

Gepkonyved van elektronikusan az innovahoz? Sajnos csak az injektoroshoz talalok.

almera28 Creative Commons License 2011-05-13 11:45:54 226

Köszönöm szépen! Akkor elfelejtem...

foveon Creative Commons License 2011-05-13 10:11:20 225

apropo valto, nektek mukodik az ami a valtos motorokon a "kinyomott kuplung" (menet kozben). 4-ik utan ha lenyomod a valtot akkor szabadon fut vagy nem tortenik semmi? nekem a cub-on nincs szabadon futas. lehet hogy ha nagyon pocsoresznek vele akkor talan lenne olyan hogy ket fokozat kozott kiemelne de nem kuzdottem vele. azert persze neha jol jonne 4-ik utan kiguritani behuzott kuplungal (a 4bol uresbe valtast mar nem is mondom, nem ertem minek van benne ez a korlat).

 

 

A hozzászólás:
Törölt nick Creative Commons License 2011-05-13 10:01:27 224

Ha megbízhatatlan, kína vackot akarsz venni, akkor vedd meg.

Ha nem akarod, hogy megbánd az ajándék megvásárlását, akkor inkább nézz japán kütyüt.

A kínai remekművekhez általában nagyon nehéz alkatrészt találni. Minőségük kérdéses, ellenben "olcsók". Mindent összevetve, azonban egyáltalán nem olcsóbb, mint egy 250-300 ezer közötti Innova.

Ha kicsi motor veszek ó, akkor újra Innovát veszek, nekem bizonyított.

 

Körváltó:

 

 

 

Nagyon praktikus megoldás, főleg, ha sokat mész városban és sokat kell váltani.

Előzmény:
almera28 Creative Commons License 2011-05-12 19:32:02 223

Sziasztok! Apámnak szeretnék ajándékba venni egy motort. A mex sahara az jó választás lenne? 56 éves (mármint apám), soha nem volt még robogója, mindig váltós volt. De ez csodák csodája váltós! Milyen az a körváltó? Megbízhatóak ezek a motorok? Alkatrész? Ja nincs sok pénzem...  Minden véleményre kiváncsi vagyok! Elóre is köszönöm!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!