Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
zorn Creative Commons License 2011-05-12 15:56:49 2819

Rövid tökölés után megvettem az olcsóbbat: 2311

.Le vagyok nyűgözve annyira jó!A képarány csak megszokás kérdése szerintem, függőlegesbe fordítva (pillanatok műve) szenzációsak az álló képek!

Hétfő óta nézegetem, nem veszem észre, hogy bármi baja lenne.

Abszolút megérte az árát!

Előzmény:
dzzsoni Creative Commons License 2011-05-07 20:57:30 2814

Megéri? Ez a te döntésed! Nálam egyenlőre a kicsi a nyerő(bb).  Mondjuk erre billen a mérleg. Először mindenképpen 1920x(1200 vagy 1080) felbontású monitort akartam.  Mivel filmet tv-re kitolva nézem, így ez nem számít.

 

http://www1.euro.dell.com/hu/hu/otthon-es-otthoni-iroda/monitor/monitor-dell-u2311h/pd.aspx?refid=monitor-dell-u2311h&s=dhs&cs=hudhs1

http://www1.euro.dell.com/hu/hu/otthon-es-otthoni-iroda/monitor/monitor-dell-2209wa-blk/pd.aspx?refid=monitor-dell-2209wa-blk&s=dhs&cs=hudhs1

Fogyasztásuk is más. Homogénebb a képe, cserébe többet eszik.6 fénycső(ami megvilágítja, vagy mi) vs 2(na ehhez nem értek) Pici kontraszt bukta, de valami valamiért. 16:9 vs 16:10 Így elenyésző a különbség, de ott nagyon kijött. Egy 3:2(15:10)-es képen így is van fekete csík, ami 16:9-en zavaróbb volt. A munkafelület is más, de ezt nézd meg személyesen(hatásosabb). Csatlakozók terén alulmarad, ha jól olvastam, csak displayport nincs rajta. Szerintem egyikkel se jár rosszul az ember. Ebbe az árkategóriába nemigazán látok mást. Azért Eizo-ra kíváncsi leszek.:)D

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!