|
|
|
|
 |
Magyar kir.erdész
2011-05-10 20:01:52
|
4144
|
Szívesen.Én köszönöm mégegyszer az akkori ötletedet, teljesen logikus volt. |
|
A hozzászólás:
 |
SZEGECS
2011-05-10 11:30:49
|
4143
|
Köszi az infót, -ez lett volna amúgy az utolsó, amire gondoltam volna magamtól :)
|
|
Előzmény:
 |
Magyar kir.erdész
2011-05-10 11:14:57
|
4142
|
Üdv SZEGECS!Kész lett a "bekapcsolódninemakaró" kis Fujim.Te, és az elektronikában járatosak lehet, hogy esetleg hasznosíthatjátok az esetet.Kaposvárra küldtem le telefonos egyeztetés után egy kis fotószervízbe.Egy héten belül készen lett, 7rugóért.A hiba az volt, hogy a bekapcsoló alatti 2db mikrokapcsolóból az egyik le volt ragadva, így nem kelt életre a gép.Nem volt köze ahhoz, hogy pont a videokábelt húztam ki, mikor megadta magát, ez véletlen egybeesés a szaki szerint.Örülök, hogy így megúsztam.Talán valakinek hasznos lesz az info.Jó fényeket! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|