Keresés

Részletes keresés

bergli Creative Commons License 2011-05-10 21:14:18 277

Szia.Igen igen ,ezt csináltam már de igy kicsit komojtalan nagyobb tároló kellene.Igazából mostis ugyvan.De nemjó mert hamar megtellik.

A hozzászólás:
satya4 Creative Commons License 2011-05-08 10:54:31 276

Hordóban összegyűjteni nem bírod, úszóharangosan kialakítva, és akkor meg van a nyomása is a gáznak.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!