Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
t|3r Creative Commons License 2011-05-08 10:54:08 2681

Kb 2 hete vettem, de csak most próbáltam ki. Optiformban vásároltam, nem hiszem, hogy ne cserélnék ki. Egyébként a peremére rá van nyomtatva az infrared r72 meg minden. Szóval csak az üveg részt cserélhették el, de ha ez igaz, akkor elméletileg az egész sarzsnak ilyennek kellene lennie. Az azért gáz, mert akkor a boltban a többi is ilyen lesz. Ájjáj.

Előzmény:
DimensionSeven Creative Commons License 2011-05-08 10:44:08 2680

Nincs külön analóghoz és digitálishoz gyártott szűrő, és egy 720nm-nek úgy kell viselkednie, ahogy a 'régi' szűrődet jellemezted. A mostanid vagy hamis, vagy elcserélődött valamire. De mindenesetre a hiba a mostani szűrődben van. Visszavinném a boltba sürgősen, főleg ha még 3 munkanapon belüli a vétel.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!