|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
NINhun
2011-05-07 21:35:19
|
2675
|
Akkor az is lehet hogy itt nem csak az objektivvel van probléma. Mivel az EF 50mm 1.8 II a hotspot mentes obik listáján szerepel. A kitobi EF-S 18-55mm IS pedig nincs a listákon. Viszont a Prohardver oldalán az infra topicban t72killer kipróbálta az 550D + kitobi párost és ott nem jelentkezett a hatás! Az 50 mm obival pedig kjanesz22-nek is sikerült hotspot mentes képeket alkotnia. Kezdek arra gyanakodni hogy csak álló képek lesznek hotspot mentesek!
|
|
Előzmény:
 |
telescoper
2011-05-07 20:34:59
|
2674
|
Pedig ez nagyon hotspotnak tűnik. A két obi (is és nem is kitobi) viselkedhet bőven másként infrázás közben. A hotspot megjelenése meg attól is függ, hogy merről milyen fények érkeznek az obiba. Az is-es kitobival visonylag gyakran előáll a hotspot jelensége. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|