Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
NINhun Creative Commons License 2011-05-07 21:35:19 2675

Akkor az is lehet hogy itt nem csak az objektivvel van probléma. Mivel az  EF 50mm 1.8 II a hotspot mentes obik listáján szerepel. A kitobi EF-S 18-55mm IS pedig nincs a listákon. Viszont a Prohardver oldalán az infra topicban t72killer kipróbálta az 550D + kitobi párost és ott nem jelentkezett a hatás! Az 50 mm obival pedig kjanesz22-nek is sikerült hotspot mentes képeket alkotnia. Kezdek arra gyanakodni hogy csak álló képek lesznek hotspot mentesek!

 

 

Előzmény:
telescoper Creative Commons License 2011-05-07 20:34:59 2674

Pedig ez nagyon hotspotnak tűnik. A két obi (is és nem is kitobi) viselkedhet bőven másként infrázás közben. A hotspot megjelenése meg attól is függ, hogy merről milyen fények érkeznek az obiba. Az is-es kitobival visonylag gyakran előáll a hotspot jelensége.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!