Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
DimensionSeven Creative Commons License 2011-05-07 10:52:31 2673

Én soha 1x sem takartam le semmihez a keresőt mert nem volt problémám fényszivárgással (csak elölről, a Cokin tartónál, de az más téma).

Előzmény:
NINhun Creative Commons License 2011-05-07 10:33:12 2672

Az a furcsa hogy van olyan kép amin alig jelentkezik. Nem értem pedig a gép illetve az obejektiv is infrára alkalmas. Láttam képet egy sima kitobival is 18-55mm IS  és ott sem jelentkezett. 

Még arra gondoltam hogy nem megfelelően van letakarva a kereső a fotó készültekor. Nem lehet hogy ez a probléma?

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!