Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Mercutio_ Creative Commons License 2011-05-06 07:38:17 2811

Én mondtam, hogy ügyfélbarát a hely.

Előzmény:
dzzsoni Creative Commons License 2011-05-05 19:12:48 2810

Ma megnéztem a monitorokat. 2211, 2311, 2209wa. Rendes volt a srác, egymás mellé rakta. 2211-nek nemigazán homogén a háttérvilágítása, hiába jobb a feketéje. Ez még világosba is zavaró lehet, sötétben biztos. Színvisszaadás 2209-nek jobb. Kontraszt 2311. Mindhárom kalibrálva volt. Igazából 2211-ről le is beszélt, ott helyben. Tehát 2311, vagy 2209. Az ára tökéletesen tükrözi a tudásukat. Hiába régebbi 2209, úgy látszik, ő lesz a befutó. Kedden még megpislákolok egy E2243-at. Állítólag nem mindenben veri a kis Dell-t. 16:9, 16:10. Már értem miről beszéltnek itt többen. Ez is 2209 mellett szól.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!