Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
apca Creative Commons License 2011-05-02 10:23:11 312

Orwo NP22-re egy Oszi bácsi házireceptje által kotyvasztott lében ilyesmiket szültem:

Óriási figura a kis srác! :D

Előzmény:
m61petyus Creative Commons License 2011-05-02 09:01:25 311

Én ritkán lövök ilyen témát, de inspiráltál Mester.

 

Havanna 1987. A központi kis figura mérete ellenére a banda vezér volt.

Nem kellett rejtőzködnöm dugva, rejtve fotóznom, 1 sec alatt haver volt mindegyik srác.

Ha Kornis Péter beállítottságú lettem volna még lakásukba a szüleikhez is bevittek volna.

 

Egyetéretek a lavórral. Most hétvégén a Gerecsét járva cimborám mondta és megtetszett " a fotográfia a lélek és agyi víziónk szüleménye nem sok köze van a technikához az egy másik terület fotó technikának hívják".

Majd szedtünk medve hagymát és szendvicseinket jól megtömve leveleivel fokhagyma bűzössé váltunk. Röhej mind ketten két 20 éves gépet cipeltünk magunkal egy 50-es obival. Nem hiányzott a 8kg-os szet.

 

Na "Havannán" is annó csak egy vázzal kabátzsebemben és egy zacsiba rakott ötvenessel szaladgáltam. Az ORWO ff negák meg szemérmetlenül olcsók voltak, így szabadnak éreztem magam. 

 

Orwo NP22-re egy Oszi bácsi házireceptje által kotyvasztott lében ilyesmiket szültem:

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!