Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
garfieldka* Creative Commons License 2011-04-27 15:59:02 2666

Hogyne tudnék pár napot várni. Az ilyesmit nem kapkodja el az ember. Csak arra gondoltam, hogy a technika megtréfált és elvitte máshová a levelem.

Nagyon köszönöm.

Előzmény:
denito Creative Commons License 2011-04-27 15:24:20 2665

Szia!:) De-de, megerkezett, csak nem szeretnem par sorban osszedobni, viszont most porges van, ezert nincs sok idom. Ha tudsz meg varni par napot, akkor azt megkoszonom, es reszletes valaszt adok mindenre! -D-

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!