Keresés

Részletes keresés

T. Thick Creative Commons License 2011-05-03 22:20:32 1058

Én füstölő (!) folyadékot láttam belefolyni pár hete alkonyatkor a Szugló és az Egressy út között, a síoktató-pályánál.

 

A hozzászólás:
yxc432 Creative Commons License 2011-04-22 20:34:10 1053

Rákos patakba állítólag a Mexikói úti csatornázás miatt folyik a cementlé, tud róla valaki?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!