|
|
|
|
 |
baradlayrichard
2011-05-01 01:03:58
|
730
|
Lófaszt :)) A xenon égő is hagyományos izzó. Marketing.
Mondom, hogy nem kell mindent elhinni. |
|
 |
NeomatiK
2011-04-27 20:45:51
|
729
|
Ezt azért illett volna odaírni, mert egyáltalán nem ezt lehet érteni belőle. |
|
A hozzászólás:
 |
Teaway
2011-04-22 16:57:57
|
728
|
"A Xenon égő fele annyi energiával 3x-or annyi fényt biztosít"
...mint a hagyományos izzó. |
|
Előzmény:
 |
NeomatiK
2011-03-20 13:50:52
|
725
|
A Xenon kevesebbet fogyaszt a LED-nél? Ezt olvasom ki az alábbi szövegből.
http://shop.idokep.hu/?mod=product&id=T 9028
6 darab nagyteljesítményű LED-del ellátott kézi zseblámpa, egy extra Xenon égővel. A Xenon égő fele annyi energiával 3x-or annyi fényt biztosít, így ha az elemet kímélni akarjuk, akkor a Xenon égő bekapcsolásával és a többi LED kikapcsolásával, megfelelő fényerősséget kaphatunk, kis fogyasztás mellett. Ideális kirándulásokon, vagy olyan helyeken ahol nem tudunk közvetlen elemekhez hozzájutni, cserélni őket. Használható garázsokban, illetve a ház körül is nagy szolgálatot tehet. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|