|
|
|
|
 |
Dulifuli
2011-04-22 09:37:14
|
105
|
Én nem tudom, hogy mi számít modernnek, vagy trendinek, de ami az itteni elhelyezést illeti, az engem leginkább börtöncellákra emlékeztet. Még akkor is, ha nem olyan rosszak a körülmények, és időnként kiengedik őket játszani. A játszó szoba eléggé tetszik, de a cellák nem annyira. Bár ettől még lehet, hogy a macskáknak megfelel. Talán tőlük kéne megkérdezni. |
|
A hozzászólás:
 |
tamivill
2011-04-21 22:12:02
|
104
|
Üdv!
Gondolom, már mindenki megtalálta a panziót.
De azért, ajánlanék én is egyet.
Macskapanzió Budapesten
Ettől függetlenül, remélem beindúl a topik újra.
Mit gondoltok melyennek kell lennie, egy modern cicapanziónak? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|