Keresés

Részletes keresés

ivaan Creative Commons License 2011-04-27 14:36:32 1054

Lehet hogy rosszkor voltál rossz helyen .

Nem olyan eltűnősek meglátod előkerülnek a korhadt farönkök alatt és kövek alatt érzik jól magukat.

Esős időben kell találkoznod velük majd és májusban van a párzás tehát nincsenek elkésve.

Én a héten láttam az egyik réz siklómat az ablakpárkányon napozni nem sokat nőt ősz óta , de majd nyáron bepótolja.

T. Thick Creative Commons License 2011-04-22 02:36:04 1052

Pedig most hüllő hüllő hátán van mindenfelé. Csak ma a következő kétéltűeket és hüllőket láttam Ráckevén (pedig halakra mentem):

 

pettyes gőte

tarajos gőte

vöröshasú unka

tavibéka

kis tavibéka

zöld varangy (csak hallottam)

zöld levelibéka (csak hallottam)

 

fürge gyík

zöld gyík

kockás sikló

vízisikló

mocsári teknős

A hozzászólás:
Xafi Creative Commons License 2011-04-21 21:25:19 1051

Rég jártam erre :)

Tavasz van, melegszik a föld, és nálam semmi hüllő és kétéltű még nem tette tiszteletét :( Nem láttam még a Zöld gyík párt, és nem találkoztam a Lábatlan gyíkjaimmal sem :( Nem okolhatom a macskáimat sem, mert egy már azóta a rókák vacsorája lett( máshová nem tűnhetett...), a másik meg elköltözött egy házzal arrébb. Idén a pincében sem találtam vackot, és nem sikerült kiforgatnom a gyíkokat sem ásásnál, mint tavaly ilyenkor...Ivaan-nak meg ígértem belőlük :(

 

Ismeritek ezt az oldalt? :

herpterkep.mme.hu

 

Gondoltam, fel kéne töltenem a tavalyi, tavaly előtti találkozásaimat, de erre idén meg semmi :(

kivagyokakadva :(

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!