|
|
|
|
 |
ivaan
2011-04-27 14:36:32
|
1054
|
Lehet hogy rosszkor voltál rossz helyen .
Nem olyan eltűnősek meglátod előkerülnek a korhadt farönkök alatt és kövek alatt érzik jól magukat.
Esős időben kell találkoznod velük majd és májusban van a párzás tehát nincsenek elkésve.
Én a héten láttam az egyik réz siklómat az ablakpárkányon napozni nem sokat nőt ősz óta , de majd nyáron bepótolja. |
|
 |
T. Thick
2011-04-22 02:36:04
|
1052
|
Pedig most hüllő hüllő hátán van mindenfelé. Csak ma a következő kétéltűeket és hüllőket láttam Ráckevén (pedig halakra mentem):
pettyes gőte
tarajos gőte
vöröshasú unka
tavibéka
kis tavibéka
zöld varangy (csak hallottam)
zöld levelibéka (csak hallottam)
fürge gyík
zöld gyík
kockás sikló
vízisikló
mocsári teknős |
|
A hozzászólás:
 |
Xafi
2011-04-21 21:25:19
|
1051
|
Rég jártam erre :)
Tavasz van, melegszik a föld, és nálam semmi hüllő és kétéltű még nem tette tiszteletét :( Nem láttam még a Zöld gyík párt, és nem találkoztam a Lábatlan gyíkjaimmal sem :( Nem okolhatom a macskáimat sem, mert egy már azóta a rókák vacsorája lett( máshová nem tűnhetett...), a másik meg elköltözött egy házzal arrébb. Idén a pincében sem találtam vackot, és nem sikerült kiforgatnom a gyíkokat sem ásásnál, mint tavaly ilyenkor...Ivaan-nak meg ígértem belőlük :(
Ismeritek ezt az oldalt? :
herpterkep.mme.hu
Gondoltam, fel kéne töltenem a tavalyi, tavaly előtti találkozásaimat, de erre idén meg semmi :(
kivagyokakadva :( |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|