Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
muell Creative Commons License 2011-04-21 13:06:29 65

Ha nincsen koszorú, akkor sárgerenda???

 

Emlékszel még a fészkes kármira???

 

:)

Előzmény:
ép-it-ész Creative Commons License 2011-04-19 21:04:55 64

Azért alacsony a bejárati nyílás, hogy amikor belépsz le keljen hajtanod a fejed.

 

 

Nem csak a Mester gerendára fekszik fel a fa födém gerendázata. A falaknál van más is . Vajon mi lehet a neve ??

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!