Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
dzzsoni Creative Commons License 2011-04-20 20:30:40 2802

http://www1.euro.dell.com/hu/hu/kis-es-kozepvallalat/monitor/24_inch/cp.aspx?refid=24_inch&s=bsd&cs=hubsdt1

Jó kérdés. Van rendesen visszalépés is. Ami  kettőjüknél jobb, annak az ára már húzós.

Előzmény:
vadmurok. Creative Commons License 2011-04-20 19:10:54 2801

Vajon miért drágább a Dell 2209, mint a 2311? Jobb, vagy csak úgy maradt? Melyiket érdemes inkább venni?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!