Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
mintAdarab Creative Commons License 2011-04-20 09:04:25 2796

tényleg, most hogy említed beugrott, a hozzáadott szoftvernél van ez az anomália... Egyébként nekem a 1400x1050 is teljesen jó lenne, szegény kis 64MB-os kari már az ennél is kisebb plusz monitort is nehezen hajtotta ki. Persze ott némi 3D is akart futni, így lehet hogy az meg az 1 magos CPU miatt lett limites. (?)

Ekkora használt kijelzőkért mi a reális ár? (1650x1050 vagy 1400x1050, DVI input)

Előzmény:
Degeczi Creative Commons License 2011-04-19 22:06:03 2794

nem tudom, egy említett Samut minden további nélkül tudtam Eyeone-al kalibrálni

(bár a monitor saját cuccát nem föltelepítve, nem tudom az lenne-e esetleg összeférhetetlen vmivel)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!