|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
Axióma
2011-04-19 20:24:22
|
63
|
Nem kicsit off ugyan ebben a topikban:) de a mestergerendat me'g anno nekem is mondta'k, a tovabbi gerendak erre a nagyobb "fo"gerendara terheltek ra, nem falra. Regi hazakban jol bele lehet verni a fejet annak, aki kosarlabdas meret. Legutobb a bejarat tere es a konyha kozott lattam egy paraszthazban, igaz az nem volt faragva, es a tajolasarol fogalmam sincs. |
|
Előzmény:
 |
ép-it-ész
2011-04-19 15:40:37
|
60
|
Haló
Az IDEG a fa födémet alátámasztó MESTER gerenda .
kelet nyugati tájolással készült és amikor születtünk a fejünk keletre míg amikor halunk nyugatra néz .
Faragásokkal , többnyire a tejútra utaló családi - törzsi születés szinbólumokkal látták el .
De mitől MESTER gerenda a mestergerenda ?
üdv |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|