|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
Mercutio_
2011-04-18 22:45:58
|
308
|
Erre mondják, hogy a stílus maga az ember... |
|
Előzmény:
 |
NSfromHungary
2011-04-18 20:02:20
|
299
|
Hát mondjuk ilyeneket lehet venni rá, az biztos. Csak ez sem saját így nem parallaxis korrigált, meg mondjuk a 20/1.7 (40 ekv.) nagyon jó az 50-es keresőhöz. Legalább a barom vett volna rá egy 40-es vogitlandert. Majd ha megoldják vázon belül, akkor elgondolkoztat. Addig analógok, meg X100, meg nyálcsorgatás és életcél a leica M9 :)))
Nem jön be a gép, most miért vitatkozunk rajta, na :)
Keresőt rá! Ha nem tesznek, megszivatják magukat nem sokára, mert lehagyja őket a többi gyártó. Az X100-ra biztos lesznek válaszok, majd esetleg akkor. Addig meg magasról teszek rá, professzionális munkára ugyanúgy nem jó, mint a Zorki 4 és Zorki 1, hobbira meg úgy általában véve street-szociora még mindig jobbnak érzem az ff negával töltött távmérőst+valahogy más érzés, na. Én már csak ilyen elvetemült ember vagyok... |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|