Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
NSfromHungary Creative Commons License 2011-04-18 20:54:15 303

Huhh, bocsi Miklós, abszolút nem néztem a júzert, meg nem is olvastam, csak a 20/1.7-ig jutottam. Tényleg bocsi :(

Előzmény:
Törölt nick Creative Commons License 2011-04-18 20:44:27 302

"Legalább a barom"

Megtisztelsz. Olvasni tudol? Agolul is? Akkor lécci.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!