Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
apca Creative Commons License 2011-04-18 11:16:09 296

egy Arri ST16 ( 120m-es kazi, eredeti statív....)

Amikor még egy Quarz "filmfelvevő" :) mögött nyomtam a gombot, álmaim vágya, vágyaim netovábbja volt a 16-os Arri. (a 35-re már gondolni sem mertem).

Előzmény:
D94A Creative Commons License 2011-04-17 20:59:43 295

2001-ben a Formációs Táncfesztiválon egy Arri ST16 ( 120m-es kazi, eredeti statív....) mögül kandikáltam ki.

Apuci+zsebmütyűr kamerácska valamint egy kíváncsi fiúcska:

- Appaaa! Ez micsoda?

- Ugyan olyan videó mint a mienk csak öreg!:-)))))

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!