Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
muell Creative Commons License 2011-04-16 22:09:50 55

természetesen nem a megrendelő személyére, hanem a műszaki ellenőrére gondoltam amikor azt mondom hogy biztositani kell a bejárást.

 küldjek egy rajzot az iszkábáról?

cserében  mutasd a boldog fát..

Előzmény:
ép-it-ész Creative Commons License 2011-04-15 19:54:45 54

Hali

Technikus vagyok úgy húsz éve.

Sajnálom de egy kicsit ellent mondok neked abból kifolyólag , hogy az építtetőnek is tudomásul kell venni , hogy az építőipar veszélyes üzem , Had ne mászkáljon lakk cipőben naphosszat fel s alá .

Így dolgozni sem lehet .

+a biztonság.

 

Iszkába kötés ? Érdekes és a boldogasszony fája ? azt tudod melyik ?

Főleg hagyományörző tetőkkel foglalkozom ,azt tartom érdemesnek arra, hogy tanítsam . Pluszban sokat járok az osztállyal a skanzenba és a Magyar Ház dolgairól fecsgünk órákat .

Ha van kedved egyszer gyere el ! Szívesen látlak !

Érdekelnek még a szakrális tetők és épületek .Tavaly Dobogókőn csináltam is egy ilyet .Nekem nagyon tetszik .

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!