|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
muell
2011-04-16 22:09:50
|
55
|
természetesen nem a megrendelő személyére, hanem a műszaki ellenőrére gondoltam amikor azt mondom hogy biztositani kell a bejárást.
küldjek egy rajzot az iszkábáról?
cserében mutasd a boldog fát.. |
|
Előzmény:
 |
ép-it-ész
2011-04-15 19:54:45
|
54
|
Hali
Technikus vagyok úgy húsz éve.
Sajnálom de egy kicsit ellent mondok neked abból kifolyólag , hogy az építtetőnek is tudomásul kell venni , hogy az építőipar veszélyes üzem , Had ne mászkáljon lakk cipőben naphosszat fel s alá .
Így dolgozni sem lehet .
+a biztonság.
Iszkába kötés ? Érdekes és a boldogasszony fája ? azt tudod melyik ?
Főleg hagyományörző tetőkkel foglalkozom ,azt tartom érdemesnek arra, hogy tanítsam . Pluszban sokat járok az osztállyal a skanzenba és a Magyar Ház dolgairól fecsgünk órákat .
Ha van kedved egyszer gyere el ! Szívesen látlak !
Érdekelnek még a szakrális tetők és épületek .Tavaly Dobogókőn csináltam is egy ilyet .Nekem nagyon tetszik . |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|