Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
seeman Creative Commons License 2011-04-16 14:04:27 288

Pár éve még használtam analóg vázakat (Eos-5-öst és két fix objektíves kompaktot)

A gyerekszáj akkor is dübörgött. 9 éves unokaöcsém megkérdezte:

- Miféle szar gépeid vannak neked? Egyiken se jön elő hátul a kép! -

Előzmény:
apca Creative Commons License 2011-03-26 19:38:10 285

Hamár gyerekszáj, meg a fotózáson kívül is történnek dolgok:

 

Kisebbik jányom lehett vagy 2-3 éves, de már akkor is nagy állatbarát volt.

Sétáltak az anyjával és a nejemre rámászott egy hangya, amit ő nagy vehemenciával söpört le magáról.

Mire megszólal Dóri:

- Anyu! Ne bántsd az a szegény hangyát, az is csak egy olyan állat, mint te!

 

:)))

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!