Keresés

Részletes keresés

lakol3 Creative Commons License 2011-12-12 18:33:44 296

Jól értem, hogy ez egy földfeletti tartály, amibe belement a szutyi ( mikor? ) és a meleg hatására a bomlás adja a metánt? ( meg a többit )

Használsz valami baktérium-tenyészetet?

 

Köszi az infot, nagyon érdekel.

A hozzászólás:
bergli Creative Commons License 2011-04-12 19:50:10 273

2-m3 es fermentáló,a környezet füti.

Előzmény:
satya4 Creative Commons License 2011-04-09 16:08:07 272

Bergli mekkora méretben kísérletezel?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!