Keresés

Részletes keresés

Beubabu Creative Commons License 2011-04-20 09:59:32 448

Gyere a koi pontyos topikba, ott vagyunk minden nap :-)

A hozzászólás:
Cooperhead11 Creative Commons License 2011-04-11 19:41:29 447

Sohol Senki ?

Halaim szépen átteleltek a 40cm es tóban.egy levegőztető ment,itt nem fagyott be a leghidegebb időben sem. és a tó egy részére hungarocel lapokat tettem ez alatt voltak a halak.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!