Keresés

Részletes keresés

AgathaChristie Creative Commons License 2011-04-11 09:25:42 2692

Szia Milán!

Rendes fiú egered van, hogy nem akarta megölni a betolakodót, amikor beraktad ismerkedés nélkül! Tegyél be most rögtön egy elválasztót, vagy vedd ki a kislány egeret, és olvass utána az összeszoktatásuknak, és a tenyésztésnek!

Ha rosszul csinálod, sok kis egér helyett lesz egy halott, és egy gyilkos egered! Ha jól csinálod, akkor pedig egy sokáig élő boldog szerelmes családod!

Kezd Pöszméte oldalával:

http://www.freeweb.hu/mongolfutoeger/index.html

És utána a rodentologia.hu -ra is regisztrálj fel, mert el tudod tenni lábalól az egérkéidet, mire itt válaszol valaki. Azon a fórumon sokan járnak.

A hozzászólás:
Mongol_Milán Creative Commons License 2011-04-10 19:14:39 2691

Sziasztok! Csak 1 kérdésem lenne. Régen vettem 1 mongol futóegér fiút.1 évig volt magányos. a mai nap vettem hozzá 1 lányt.nem bántotta,söt még párzani is akart de a csaj ellenkezik egyfolytába. MIKOR FOGNAK VÉGRE PÁRZANI ?
azt tom hogy nem elso nap de ha igy ellenkezik akkor mit tegyek ?   mert szeretnék kisegereket tenyészteni.valaki aki tudja és már tapasztalt ebben légyszi segitsen!    köszi!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!