Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
garfieldka* Creative Commons License 2011-04-10 10:56:04 2656

Milyen jó is lenne, ha ma is járnák az országot az ablakos tótok! Tőlük vehetnénk mindenféle üvet olcsón! :D

 

Én egy Sigma SD10 vételén gondolkodom. Abból egy perc alatt ki lehet venni a hot mirror szűrőt és kész a gép az infrázásra. Jó lenne tudni, hogy az SD 14 is hasonló megoldású-e?

Előzmény:
ZERG Creative Commons License 2011-04-10 09:06:32 2655

A kézenfekvő megoldás valóban az volna ha rendelnék,de!

200$ a kiválasztott termék (36 000 Ft) akkor is ha a "sima" üveglapot rendelem gondolván a jövőre ha netán változtatni akarnám

a vázam felhasználhatóságát. A 720nm számomra tényleg egész jó, de azt nem mondanám, hogy nem tetszene egy máshol vágó

szűrő használata. Az, hogy exponálás előtti pillanatot nem látom az optika elé tekert szűrő miatt (nincs LV a vázamban) nem igazán

érdekel, mert mondhatni statikus témára használnám. Ezt a fajta megoldást kipróbáltam és nem szentségeltem közben.

Engem csak az zavar, hogy nincs végtelen nagylátónál.

A kérdésedre a válaszom: a "sima" üveg is megfelel ha van vele végtelen, de nem 200$ értékben!

 

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!