|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
'Slice'
2011-04-04 14:28:21
|
11
|
Tudnátok-e segíteni abban hogy olyan zárat akarok felszereltetni a társasházunk ajtajára ami ilyen elektomágneses, lezárt állapotban kifeszíthetetlen.
Melyik, milyen márkájú a jó, Bp-n ki foglalkozik ennek a beszerelésével, kaputelefonnal történő összeszinkronizálással?
Illetve milyen márkájú kapubehúzót javasoltok, a régi csehszlovák télen állandóan befagy emiatt nem záródik a bejárati kapunk. köszi..
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|