|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
DimensionSeven
2011-04-03 22:39:59
|
2641
|
Ég és föld. Hagyományos és látható képek között is. Mondjuk D200-hoz jó az általam 3 évig nyüstölt 1.2-es verzió is, ami gyors és átlátható a 2.x-ekhez képest.
A PS csak közelíti a NEF képek tartalmát, a Capture NX pontosan értelmezi. Egy kattintás a fehéregyensúly korrekciója, pár másodperc a színbeállítás, a szint-és görbebeállítás. Mind egyszerre, egymástól függetlenül állítható, nem úgy mint PS-ben, ahol legfeljebb több layeren, azok áttetszőségével tudsz ilyen fokú flexibilitást elérni. |
|
Előzmény:
 |
ZERG
2011-04-02 21:20:03
|
2636
|
Van különbség PS és NX közt IR kép finomításához?
Régebben próbálkoztam az NX-el, de az számomra egy rettenetnek tűnt.
Na mindegy, kipróbálom és köszönöm a tanácsokat!
Netán ha van még valami, mely fontos lehet, de ha nem fontos is érdekel! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|