Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
DimensionSeven Creative Commons License 2011-04-03 22:39:59 2641

Ég és föld. Hagyományos és látható képek között is. Mondjuk D200-hoz jó az általam 3 évig nyüstölt 1.2-es verzió is, ami gyors és átlátható a 2.x-ekhez képest.

A PS csak közelíti a NEF képek tartalmát, a Capture NX pontosan értelmezi. Egy kattintás a fehéregyensúly korrekciója, pár másodperc a színbeállítás, a szint-és görbebeállítás. Mind egyszerre, egymástól függetlenül állítható, nem úgy mint PS-ben, ahol legfeljebb több layeren, azok áttetszőségével tudsz ilyen fokú flexibilitást elérni.

Előzmény:
ZERG Creative Commons License 2011-04-02 21:20:03 2636

Van különbség PS és NX közt IR kép finomításához?

Régebben próbálkoztam az NX-el, de az számomra egy rettenetnek tűnt.

Na mindegy, kipróbálom és köszönöm a tanácsokat!

Netán ha van még valami, mely fontos lehet, de ha nem fontos is érdekel!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!