Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
OPi Creative Commons License 2011-04-01 15:36:33 2785

gondoltam hogy ez lesz :-)  azért köszi a választ!

Előzmény:
Sanya_67 Creative Commons License 2011-04-01 08:29:26 2784

Nincs mit keressél sajnos.  Kolléga egy használt Dell 2709-et (1920x1200) vásárolt pár hete az jó megoldás.

Az utódja nagyobb felbontással jött és 16/9 aránnyal sajnos.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!