Keresés

Részletes keresés

Sanya_67 Creative Commons License 2011-04-01 08:29:26 2784

Nincs mit keressél sajnos.  Kolléga egy használt Dell 2709-et (1920x1200) vásárolt pár hete az jó megoldás.

Az utódja nagyobb felbontással jött és 16/9 aránnyal sajnos.

A hozzászólás:
OPi Creative Commons License 2011-03-31 10:47:10 2783

Hali!

 

27-es méretben milyen típust nézzek fotózáshoz is, ha szeretnék megmaradni a 1920 x 1080 felbontásnál?

 

Köszi!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!