Keresés

Részletes keresés

_Reku_ Creative Commons License 2011-03-29 13:17:27 8341

Igen, nekem is csak az a célom, hogy lovon lehessek, és hogy lehetőleg rajta is tudjak maradni (általában sikerül is). Viszont így utólag már azt mondom, hogy jobb lett volna olyan helyen kezdeni, ahol rendesen tanítanak. Például a ló irányítását én sokáig úgy képzeltem, hogy húzom a jobb szárat-jobbra megy, ha a balt, akkor balra. Most viszont már tudom, hogy a lábamat is kell hozzá használni. Vágtába pedig a mai napig nem tudom, hogyan kell rendesen beugratni a lovat, a régi helyen azt mondták, hogy rúgjak bele nagyot, és ha nem használ, akkor pálca.

A hozzászólás:
Borzas Creative Commons License 2011-03-29 11:15:16 8338

ja, rám pl. rámférne egy kis ráncbaszedés, dehát szabadidős lovas vagyok, ha nem esek le, akkor nagyjából mindegy, hogy hogyan tartom magam... terepre kiengednek, és ennyi volt az egész lovaglás-dologgal a célom, végülis.

Előzmény:
_Reku_ Creative Commons License 2011-03-29 09:56:42 8337

Nekem kicsit túl sok is volt az oktatás, folyamatosan csináltuk a feladatokat, jól elfáradtam a végére :) De kezdőként ez hasznos tud lenni. A másik lovardában, ahol kezdtem, csak felraktak a lóra, aztán oktató-minden nélkül elengedtek, hogy csináljak vele amit akarok.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!