|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
Fázisceruza
2011-03-26 21:52:36
|
143
|
Nem akarom bántani, csak eltávolítani.
Úgy látom, az okokat te is ismered.
Ma megfogtam egy zsákot, ami jóideje a kertben volt, hát az egész ruhám macskahúgyszagú lett. :/
Te hol vetted a csapdát, és milyen méretűt használsz?
Én pesten lakom, de idáig csak győri cég hirdetésében láttam. Websopot meg utálom. |
|
Előzmény:
 |
szicsu1007
2011-03-26 21:09:41
|
142
|
Élvefogó csapda.
Nem illik bántani az aranyos kis cicákat. Habár a lábtörlőt, ajtófelet, külső lábbelit büdösre spriccelik, a petrezselyem csokornak a közepébe piszkítanak. bekaparáskor kikaparják a dughagymát és a borsószemeket, éjjel sírva-vonítva udvarolnak vagy rivalizálnak, a csemetefák kérgét lekaparják (körömkoptatás), de a dorombolás nyugtatja az idegeket (jobb, mint a B6) és a buksizó fejük símogatásra ingerli a kezünket, amit néha gyakorolnunk kell! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|