Keresés

Részletes keresés

Fázisceruza Creative Commons License 2011-03-26 21:52:36 143

Nem akarom bántani, csak eltávolítani.

Úgy látom, az okokat te is ismered.

Ma megfogtam egy zsákot, ami jóideje a kertben volt, hát az egész ruhám macskahúgyszagú lett. :/

 

Te hol vetted a csapdát, és milyen méretűt használsz?

Én pesten lakom, de idáig csak győri cég hirdetésében láttam. Websopot meg utálom.

A hozzászólás:
szicsu1007 Creative Commons License 2011-03-26 21:09:41 142

Élvefogó csapda.

Nem illik bántani az aranyos kis cicákat. Habár a lábtörlőt, ajtófelet, külső lábbelit büdösre spriccelik, a petrezselyem csokornak a közepébe piszkítanak. bekaparáskor kikaparják a dughagymát és a borsószemeket, éjjel sírva-vonítva udvarolnak vagy rivalizálnak, a csemetefák kérgét lekaparják (körömkoptatás), de a dorombolás nyugtatja az idegeket (jobb, mint a B6) és a buksizó fejük símogatásra ingerli a kezünket, amit néha gyakorolnunk kell!

Előzmény:
Fázisceruza Creative Commons License 2011-03-26 18:00:14 141

Helló!

 

Engem nagyon érdekelne, hogy milyen csapdával fogtad el a macskákat, mert nekem meg azokkal vannak komoly problémáim.

 

Nem mondom, nekem is megrágta a nyest a kocsimat.

Beszórtam a motorteret őröltborssal. -mintha utána nem láttam volna a nyest nyomait.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!