Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
kondenzor Creative Commons License 2011-03-26 17:21:35 282

+ némethla

Nem véletlen nem csak számot nyomtam.

----

A bolondokházába felügyelő látogató érkezik. Az illetékes orvos elvtárs körbeviszi a látogatót, az intézményben,  hogy milyen boldogan élnek a beutaltak. Egy teremhez érnek, ahol sokan vannak és az egyik ápolt elkiáltja magát  "213" mire mindenki elkezd fetrengeni a röhögéstől. Kérdezi a vendég ez milyen foglalkozás? , viccet mesélnek . ??????   annyiszor hallották már a vicceket, hogy be vannak számozva , így nem kell mesélni rögtön lehet röhögni.

---------------

 

Azért, hogy talán az is elolvassa aki írta és még egy "számot" sem modott a tengernyi sztoriból.:))

Előzmény:
Mercutio_ Creative Commons License 2011-03-26 15:34:56 281

Amelyik hozzászólásra reagálsz annak elég a felső sárga sávjában a "válasz" feliratú mezőre kattintanod, így litszik mire válaszoltál és nem kell a teljes szöveget bemásolnod.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!