|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
kondenzor
2011-03-26 17:21:35
|
282
|
+ némethla
Nem véletlen nem csak számot nyomtam.
----
A bolondokházába felügyelő látogató érkezik. Az illetékes orvos elvtárs körbeviszi a látogatót, az intézményben, hogy milyen boldogan élnek a beutaltak. Egy teremhez érnek, ahol sokan vannak és az egyik ápolt elkiáltja magát "213" mire mindenki elkezd fetrengeni a röhögéstől. Kérdezi a vendég ez milyen foglalkozás? , viccet mesélnek . ?????? annyiszor hallották már a vicceket, hogy be vannak számozva , így nem kell mesélni rögtön lehet röhögni.
---------------
Azért, hogy talán az is elolvassa aki írta és még egy "számot" sem modott a tengernyi sztoriból.:)) |
|
Előzmény:
 |
Mercutio_
2011-03-26 15:34:56
|
281
|
Amelyik hozzászólásra reagálsz annak elég a felső sárga sávjában a "válasz" feliratú mezőre kattintanod, így litszik mire válaszoltál és nem kell a teljes szöveget bemásolnod. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|