|
|
|
|
 |
Törölt nick
2011-03-26 09:49:41
|
103
|
Én úgy szoktam csinálni ha előfordul ilyen, hogy a fertőzött madarat külön rakom.
Amennyire tudom a szájából eltávolítom óvatosan a gumókat, tetrán kenőccsel vagy betadine kenőccsel bekenek a szájába és vagy kliont adok neki 3 napig negyed szemet, vagy ha nem javul akkor doxycyclint. Mindennap belenézek a szájába hogy nincs-e újabb gumó.
Általában ha időben észreveszi az ember és nem terjed elérhetetlen helyekre (orrüreg, stb.) a betegség akkor könnyebben kezelhető.
|
|
A hozzászólás:
 |
battila1996
2011-03-25 21:19:29
|
101
|
hello am igen az a sárgagomba és akkort az elég lesz szinted ha joloviete vgy klointadok??
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|