|
|
|
|
 |
Törölt nick
2011-03-24 10:26:03
|
99
|
Szia!
Én ilyenkor adok neki egy negyed szem Klion tablettát (nem állatoknak való gyógyszer).
3 napig alkalmazom, ha nem múlik akkor Doxyciclint ebből naponta fél kapszulát.
Klionnal vigyázni mert túladagolás végeredménye lehet egy belassult, gyenge, gubbasztó, végsőesetben elpusztult galamb.
3 napnál tovább ne adjuk neki a Kliont.
Doxy-t azt lehet 2 hétig is napi fél kapszulát.
Nálam eddig mindig bevállt. |
|
A hozzászólás:
 |
battila1996
2011-03-22 20:13:05
|
98
|
hát igazábol megkérdeztem még egy ritkán látot ismerősömaki galambász ésh ő aszt mondta hogy valamilyen sárga gomba fertőzés aminek az előjelei a trüszögési és stb. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|