Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2011-03-24 10:26:03 99

Szia!

 

Én ilyenkor adok neki egy negyed szem Klion tablettát (nem állatoknak való gyógyszer).

3 napig alkalmazom, ha nem múlik akkor Doxyciclint ebből naponta fél kapszulát.

Klionnal vigyázni mert túladagolás végeredménye lehet egy belassult, gyenge, gubbasztó, végsőesetben elpusztult galamb.

3 napnál tovább ne adjuk neki a Kliont.

 

Doxy-t azt lehet 2 hétig is napi fél kapszulát.

Nálam eddig mindig bevállt.

A hozzászólás:
battila1996 Creative Commons License 2011-03-22 20:13:05 98

hát igazábol megkérdeztem még egy ritkán látot ismerősömaki galambász ésh ő aszt mondta hogy valamilyen sárga gomba fertőzés aminek az előjelei a trüszögési és stb.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!