|
|
|
|
 |
NeomatiK
2011-03-22 07:50:36
|
727
|
A 6 db LED se fogyaszt többet, mint az 1db xenon izzó? Mert akár így is értelmezhető az írás. |
|
A hozzászólás:
Előzmény:
 |
NeomatiK
2011-03-20 13:50:52
|
725
|
A Xenon kevesebbet fogyaszt a LED-nél? Ezt olvasom ki az alábbi szövegből.
http://shop.idokep.hu/?mod=product&id=T 9028
6 darab nagyteljesítményű LED-del ellátott kézi zseblámpa, egy extra Xenon égővel. A Xenon égő fele annyi energiával 3x-or annyi fényt biztosít, így ha az elemet kímélni akarjuk, akkor a Xenon égő bekapcsolásával és a többi LED kikapcsolásával, megfelelő fényerősséget kaphatunk, kis fogyasztás mellett. Ideális kirándulásokon, vagy olyan helyeken ahol nem tudunk közvetlen elemekhez hozzájutni, cserélni őket. Használható garázsokban, illetve a ház körül is nagy szolgálatot tehet. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|