|
|
|
|
 |
Lara27
2011-03-22 22:00:21
|
2781
|
A nagyjából belövöm az pontosan mit takar? Úgy tűnik a lila-kék van elmászva. Hol tudom ezt beállítani? Máma futottam egy kört a Városban, az általam legjobbnak hitt fotósboltba. Kérdeztem hogy ki foglalkozik ilyennel. Nem tudtak senkit ajánlani, mondván ezzel maguk foglalkoznak. Aztán mikor meg akarta mutatni, hogy hogyan kell fél óráig keresgette a saját gépükön, hogy mit is kell megnyitni :-(( Szerinted? |
|
A hozzászólás:
 |
Mercutio_
2011-03-20 17:31:13
|
2778
|
Laptopban TN+Film panelek vannak, (talán egyes méregdrága macbook modellekben IPS) azoktól kalibrálás ide vagy oda ne várj csodát.
Egy kalibrálás pénzért laptop esetén szvsz kidobott pénz, nagyjából belövöd az asztali LCD-d mellé rakva, "oszt jónapot", vagy veszel egy másik LCD-t (PVA/IPS panelest) oda ahol a laptopot használod, és arra kötöd. |
|
Előzmény:
 |
Lara27
2011-03-20 12:20:16
|
2775
|
Hát, két éve vettem, nem volt egy ócsóó laptop, igaz hogy akkor még nem volt olyan célzatom, hogy fényképeket nézegetek és szerkesztek rajta :-(
Nem akaródzik még lecserélni, jobb lenne ha használhatóvá tudnám tenni. Bár most már abban is bizonytalan vagyok, hogy biztos hogy ennek rossz-e a kalibrálása? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|