Keresés

Részletes keresés

Teaway Creative Commons License 2011-04-22 16:57:57 728

"A Xenon égő fele annyi energiával 3x-or annyi fényt biztosít"

 

...mint a hagyományos izzó.

baradlayrichard Creative Commons License 2011-03-21 18:15:59 726

Nem kell mindent elhinni.

A hozzászólás:
NeomatiK Creative Commons License 2011-03-20 13:50:52 725

A Xenon kevesebbet fogyaszt a LED-nél? Ezt olvasom ki az alábbi szövegből.

 

http://shop.idokep.hu/?mod=product&id=T 9028

 

6 darab nagyteljesítményű LED-del ellátott kézi zseblámpa, egy extra Xenon égővel. A Xenon égő fele annyi energiával 3x-or annyi fényt biztosít, így ha az elemet kímélni akarjuk, akkor a Xenon égő bekapcsolásával és a többi LED kikapcsolásával, megfelelő fényerősséget kaphatunk, kis fogyasztás mellett. Ideális kirándulásokon, vagy olyan helyeken ahol nem tudunk közvetlen elemekhez hozzájutni, cserélni őket. Használható garázsokban, illetve a ház körül is nagy szolgálatot tehet.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!