Keresés

Részletes keresés

Lara27 Creative Commons License 2011-03-20 12:20:16 2775

Hát, két éve vettem, nem volt egy ócsóó laptop, igaz hogy akkor még nem volt olyan célzatom, hogy fényképeket nézegetek és szerkesztek rajta :-(

Nem akaródzik még lecserélni, jobb lenne ha használhatóvá tudnám tenni. Bár most már abban is bizonytalan vagyok, hogy biztos hogy ennek rossz-e a kalibrálása?

A hozzászólás:
ikajli Creative Commons License 2011-03-20 10:23:17 2774

Biztos létezik olyan laptop. amiben korrelt panel van, de azért a legtöbb olcsó panellel van szerelve. Pont mostanában szembesültem és is ezzel, hogy ez a kis lila virág egészen kék a gép kijelzőjén.

 

 

Mondjuk egy fényképezőgép LCD-je és egy akármilyen laptom monitorja azért nem azonos kategória. Nem biztos, hogy érdemes összehasonlítani.

Előzmény:
Lara27 Creative Commons License 2011-03-20 10:06:02 2773

Ahan! A fényképező kijelzőjén olyan volt mint az én laptopomon, ezért nem volt gyanús :-( Aztán este a "nagy gépen" listáztam s akkor jött a döbbenet. Arra lennék kíváncsi ti milyennek látjátok?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!