|
|
|
|
 |
ikajli
2011-03-20 10:23:17
|
2774
|
Biztos létezik olyan laptop. amiben korrelt panel van, de azért a legtöbb olcsó panellel van szerelve. Pont mostanában szembesültem és is ezzel, hogy ez a kis lila virág egészen kék a gép kijelzőjén.

Mondjuk egy fényképezőgép LCD-je és egy akármilyen laptom monitorja azért nem azonos kategória. Nem biztos, hogy érdemes összehasonlítani. |
|
A hozzászólás:
 |
Lara27
2011-03-20 10:06:02
|
2773
|
Ahan! A fényképező kijelzőjén olyan volt mint az én laptopomon, ezért nem volt gyanús :-( Aztán este a "nagy gépen" listáztam s akkor jött a döbbenet. Arra lennék kíváncsi ti milyennek látjátok? |
|
Előzmény:
 |
ikajli
2011-03-20 10:01:16
|
2772
|
Szia!
A krókusz lett más színű? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|