Keresés

Részletes keresés

Lara27 Creative Commons License 2011-03-20 10:06:02 2773

Ahan! A fényképező kijelzőjén olyan volt mint az én laptopomon, ezért nem volt gyanús :-( Aztán este a "nagy gépen" listáztam s akkor jött a döbbenet. Arra lennék kíváncsi ti milyennek látjátok?

A hozzászólás:
ikajli Creative Commons License 2011-03-20 10:01:16 2772

Szia!

 

A krókusz lett más színű?

Előzmény:
Lara27 Creative Commons License 2011-03-20 09:05:25 2771

Sziasztok!

Tegnap döbbentem rá hogy, én teljesen más színeket látok az Asus V1V laptopomon, mint az otthoni gépen monitorról. Állítólag az be van kalibrálva. Az lenne a kérdésem, hogy laptopot is lehet-e kalibrálni, érdemes-e. A korábbi  hozzászólásaitok között találtam egy jónak tűnő programot, de rá kellett jöjjek, hogy ehhez én kevés vagyok:-((

Merre tovább??

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!